Rába Sárkányhajó Club
Eredményeink:
2003. I. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
250 m-en
Vegyes I. hely
Open I. hely
2004. II. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
250 m-en
Női I. hely
Open I. hely
Vegyes I. hely
2005. III. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
250 m-en
Női II. hely
Open II. hely
Vegyes III. hely
2000 m-en
Open II. hely
2006. IV. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
250 m-en
Premier Vegyes III. hely
Senior Open III. hely
Premier Open II. hely
Premier Női II. hely
2000 m-en
Premier Open III. hely
2006. EB, Prága
2000 m-en
Senior Open I. hely
250 m-en
Senior Mix I. hely
Junior Mix II. hely
500 m-en
Senior Mix I. hely
Junior Mix II. hely
2007. V. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
250 m-en
Premier Open I. és VII. hely
Premier Női I. hely
Premier Vegyes III. és V. hely
Ifjusági Open II. hely
Senior Mix II. hely
2000 m-en
Premier Open I. és IV. hely
2007. Klub EB, Szentpétervár
Senior Mix
250 m-en III. hely
500 m-en III. hely
2000 m-en III. hely
2008. VI. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
MB - Premier Open 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
4 Rába Sárkányhajó Club 1:03:40
MB - Ifjúsági Open 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
1 Rába Sárkányhajó Club 2.18:87
MB - Premier Vegyes 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
3 Rába Sárkányhajó Club 1:03:64
MB - Senior Vegyes 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
3 Rába Sárkányhajó Club 2:13:31
MB - 2000 méter Marathon Kupa
Helyezés Csapat név Idő
5 Rába Sárkányhajó Club 11:38:82
MB - Premier Női 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
2 Rába Sárkányhajó Club 2:21:76
MB - Premier Vegyes 500 méter
Helyezés Csapat név Idő
3 Rába Sárkányhajó Club 4:29:52
MB - Senior Open 250 méter
Helyezés Csapat név Idő
3 Rába Sárkányhajó Club 2:12:28
2009. VII. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
1. Rába Sárkányhajó Club 12:31:41
Senior Open 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 11.58.91
Premier Női 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 13.29.53
3. Rába Sárkányhajó Club 13.51.06
Premier Open 2000m
3. Rába Sárkányhajó Club 11.48.22
Ifjúsági Open 250
1. Rába Sárkányhajó Club 2.09.29
Senior Vegyes 250 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 2.08.33
Premier Open 250 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 01:01:23
Premier Női 250 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 01:07:78
3. Rába Sárkányhajó Club Ifi 01:09:21
Senior open 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 02:03:73
Premier Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 2:12:20
Ifjúsági open 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 4:29:58
Senior Vegyes 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 4:24:17
Senior Open 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 2:20:49
Premier női 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 2:20:49
2010. VIII. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
Senior Open 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 9:59:97
Premier Női 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 11:11:77
Premier Open 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 9:45:97
Senior Vegyes 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 0:51:07
Premier Vegyes 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 0:48:39
Senior Open 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 0:47:52
Premier Női 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 0:52:53
Premier Open 200 méter
5. Rába Sárkányhajó Club 0:46:98
Senior Vegyes 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 10:24:16
Premier Vegyes 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 10:12:65
Senior Vegyes 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 2:09:51
Premier Vegyes 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 2:04:69
Premier Open 500 méter
5. Rába Sárkányhajó Club 2:04:69
Premier Női 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 2:14:98
Senior Open 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 2:01:33
2011. IX. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
Senior Open 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 09:29:50
Premier Női 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 10:35:02
Premier Open 2000 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 09:32:21
Senior Vegyes 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 01:41:76
U23 Vegyes 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U23) 01:41:29
Premier Vegyes 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 01:38:20
Senior Open 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 01:35:55
Premier Női 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 1:46:40
Premier Open 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 1:35:13
Senior Vegyes 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 09:49:08
U23 Vegyes 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U23) 09:56:89
Premier Vegyes 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 09:48:78
Senior Vegyes 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club (Senior) 04:12:60
U23 Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U23) 04:11:55
Premier Vegyes 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 04:06:94
Senior Open 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 04:03:05
Premier Női 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 04:22:16
Premier Open 500 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 03:57:54
2012. X. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
Premier Open 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 01:34.99
Premier Vegyes 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 00:49.60
Grand Senior Open 2000 méter
1. Rába Grand (Rába SC) (GS) 10:22.37
U18 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U18) 10:06.00
Premier Open 2000 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 09:34.79
Premier Vegyes 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 04:09.68
Grand Senior Open 500 méter
1. Rába Grand (Rába SC) (GS) 04:23.42
U18 Open 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U18) 04:21.71
Premier Vegyes 2000 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 10:02.89
2013. II. Senior és U23-as Magyar Sárkányhajó Bajnokság
Senior Open Magyar Bajnokság 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 9:05.57
U23 Open MB 2000 méter
1. Rába Sákányhajó Club 8:49.26
SENIOR Vegyes 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 01:44,35
U23 Vegyes 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 01:42,64
SENIOR Open 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 01:43,00
U23 Open MB 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U23) 01:39,11
SENIOR Vegyes 2000 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 09:17,63
U23 Vegyes 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 09:00,78
U23 Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 4:18:54
U23 Open MB 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club (U23) 4:09:56
Senior Vegyes 500 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 5:14:24
Senior Open 500 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 4:16:27
2013. XI. Magyar Sárkányhajó Bajnokság
Premier Open MB 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 1:37.27
Premier Vegyes MB 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 1:40.24
Premier Open MB 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 9:27.18
Premier Open MB 500 (350) méter
1. Rába Sárkányhajó Club 02:51.11
Premier Vegyes MB 500 (350) méter
1. Rába Sárkányhajó Club 02:56.39
Premier Vegyes MB 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 09:48.88
2014. I. Nyílt Medencés Sárkányhajó Bajnokság
2014. Hosszú Távú Sárkányhajó Magyar Bajnokság
Premier Vegyes 8 km
3. Rába Sárkányhajó Club 37:53:97
1. Raniors (Rába SC) 34:30:13
2014. XII. Magyar Sárkányhajó Bajnokság és EB Válogató
U18 Vegyes MB 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 9:24.85
Premier Vegyes MB 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 9:05.00
Senior A Open MB 2000 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 9:28.44
Premier Női MB 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 9:45.00
Premier Open MB 2000 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 8:37.13
U18 Vegyes 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 01:42.54
Premier Vegyes 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 01:40.60
Senior A Open 200 méter
4. Rába Sárkányhajó Club 01:41.77
Premier Női 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 01:46.42
Premier Open 200 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 01:34.80
U18 Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 04:17.14
Premier Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 04:11.24
Senior A Open 500 méter
3. Rába Sárkányhajó Club 04:17.55
Premier Női 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 04:21.96
Premier Open 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 04:01.51
CCWC 2014 Ravenna
RÁBA SC
Standard premier 200 open: 16. hely
Standard premier 500 open: 16. hely
Standard premier 2000 open: 10. hely
Standard premier 2000 mix: 14. hely
Standard premier 200 mix: 21. hely
Standard premier 500 mix: 21. hely
Small boat premier 200 nők 5. hely
Small boat senior B 200 open 8. hely
Small boat premier 500 nők 4. hely
Small boat senior B 500 open 7. hely
Small boat premier 2000 nők 1. hely
Small boat senior A 2000 open 8. hely
II. Nyílt medencés Sárkányhajó Bajnokság 2015
Nyílt női: III. RANIORS „A” (Győr)
Legaktívabb MSSZ egyesület: Rába Sárkányhajó Club (12 csapat)
Hosszú Távú Sárkányhajó Magyar Bajnokság 2015
Premier Vegyes 8 km 1. Rába Sárkányhajó Club „A” 32:30
6. Rába Sárkányhajó Club „B” 35:17
Premier Női 4 km 1. Fekete Gyöngy (Rába SC) 19:22:96
XIII. Magyar Bajnokság 2015
Premier Vegyes MB 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club A 00:48.27
6. Rába Sárkányhajó Club B 00:51.27
Premier Open MB 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 00:47.88
Premier Női MB 200 méter
1. Fekete Gyöngy (Rába SC) 01:48.31
2. Rába Sárkányhajó Club 01:48.52
Premier Vegyes MB 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club A 08:48.43
3. Fekete Gyöngy (Rába SC) 09:04.64
7. Rába Sárkányhajó Club B 09:27.35
Premier Női Open MB 500 méter
1. Fekete Gyöngy (Rába SC) 04:42.46
Premier Vegyes MB 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club A 02:05.09
3. Fekete Gyöngy (Rába SC) 02:09.43
4. Rába Sárkányhajó Club B 02:12.70
Premier Női MB 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 10:05.36
2. Fekete Gyöngy (Rába SC) 10:13.91
Premier Open MB 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club 08:46.70
I. Magyar 10 személyes Sárkányhajó Bajnokság 2015
Premier Open 200 m
1. Rába Sárkányhajó Club 00:48.774
6. Fekete Gyöngy (Rába SC) 00:52.864
Premier Női 200 m
1. Rába Sárkányhajó Club 01:56.168
2 . Fekete Gyöngy (Rába SC) 02:00.423
Premier Vegyes 200 m
1. Fekete Gyöngy (Rába SC) 00:54.254
Premier Open 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 09:12.922
6. Fekete Gyöngy (Rába SC) 10:47.940
Premier Női 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club 10:49.895
2. Fekete Gyöngy (Rába SC) 11:18.660
Premier és Szabadidős Vegyes 2000 méter
1. Fekete Gyöngy (Rába SC) 10:15.920
III. Nyílt Medencés Sárkányhajó Bajnokság 2016
I. RÁBA SÁRKÁNYHAJÓ CLUB”A”
I. FEKETE GYÖNGY (Rába SC, Budapest)
II. RÁBA SÁRKÁNYHAJÓ CLUB (Győr)
III. RÁBA SÁRKÁNYHAJÓ CLUB (Győr)
Legeredményesebb egyesület: RÁBA SÁRKÁNYHAJÓ CLUB
Hosszú Távú Sárkányhajó Magyar Bajnokság 2016
Premier Vegyes 8 km
1. Rába Sárkányhajó Club 37:40:91
Premier Open 8 km
2. Rába Sárkányhajó Club 34:50:75
12. Győri Sárkányhajó Fesztivál 2016
Open Kupa II. Dimenzió
1 Rába SC
Vegyes Kupa III. Dimenzió
1 Rába SC
Marathon
1 Rába SC „Y”
6 Rába SC „X”
XIV. Sárkányhajó Magyar Bajnokság 2016
U18 Vegyes 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
Premier Open 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
U18 Vegyes 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
Premier Vegyes 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
Premier Open 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
Premier Vegyes 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
Premier Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
U18 Vegyes 500 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
Premier Open 500 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
II. 10 SZEMÉLYES SÁRKÁNYHAJÓ MAGYAR BAJNOKSÁG
Premier és Szabadidős Open 200 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
Premier és Szabadidős Női 200 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
Premier Open 2000 méter
2. Rába Sárkányhajó Club
Premier Női 2000 méter
1. Rába Sárkányhajó Club
8. Budapesti Sárkányhajó Fesztivál 2016
Házisárkányok Kupája
1. Rába Ladies 1:41.55
OPEN KUPA III. Dimenzió
2. Rába Dragons 1:29.37
OPEN KUPA II. Dimenzió
4. Raniors 1:40:54
Marathon Kupa
1. Rába Dragons 08:39.90
6. Raniors 09:51.39
10. Rába Ladies 10:10.80
11. Cseh Bajnokság 2016
Premier Mix 200m 5. hely
Premier Mix 2000m 4. hely
5. MEDENCÉS SÁRKÁNYHAJÓ NYÍLT MAGYAR BAJNOKSÁG
Szabadidős Vegyes
2. Katicabogarak (Rába SC)
Nyílt Vegyes
1. Rába SC
Nyílt Női
1. Rába SC
7. HOSSZÚ TÁVÚ SÁRKÁNYHAJÓ MAGYAR BAJNOKSÁG
U18 Open
2. Rába SC
Premier Vegyes
3. Rába SC
Szabadidős Open
5. Rába SC
Premier Open
3. Rába SC